LİLATUR TRANSFER TURİZM LTD.ŞTİ

Hakkımızda

LİLATUR TRANSFER TURİZM LTD.ŞTİ olarak 2009 yılında sektörümüzde yeni bir anlayış ile yola çıkmış ve Misafirlerimizin hak ettiği hizmeti, titiz, disiplinli bir çalışma ile nezaket ve sorumluluk bilinci olan, eğitimli personelleriyle, en uygun şartlarlı sağlamak üzere faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana yerli ve yabancı birçok konuğu huzurlu bir ortamda, güvenli ve zamanında gidecekleri noktaya ulaştıran LİLATUR TRANSFER TURİZM  kaliteyi sürekli iyileştirmek,müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve rekabette öncü olmak için büyümeye devam etmektedir.

TUR VE TRANSFER HİZMETİMİZ TÜRSAB'A KAYITLI SEYAHAT ACENTASI

İŞLETME BELGESİ SAHİBİ ACENTELERLE BİRLİKTE 

YAPILMAKTADIR.

LİLATUR TRANSFER TURİZM 70’i aşkın araç filosuyla mevcut müşteri portföyünü gün geçtikçe artırarak hizmet vermeye devam etmektedir. LİLATUR TRANSFER TURİZM 2018 yılı hedefi en fazla 3 yaşında araçlardan oluşan 300 araçlık bir filoya  ulaştırmaktır. LİLA TURİZM verilen hizmetin sürekli iyileştirilip, geliştirilmesi adına insan kaynağını, Danışman şirketler işbirliği ile kurum ve Marka bilinci, iletişim ve nezaket kuralları,kalite yönetim   sistemleri, motivasyon ve uzmanlık konuları ile ilgili mesleki eğitimlere periyodik olarak tabi tutmaktadır.

 

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle turizm sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Referanslarımız