LİLATUR TRANSFER TURİZM LTD.ŞTİ

Şöförlü Araç Kiralama

Davetlerde, toplantılarda, konferanslarda, kongrelerde, etkinliklerde, organizasyonlarda,  özel gün ve gecelerde, tatilde, iş gezilerinde kısacası ihtiyacınız olan her yerde Şoförlü Araç Kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bizi bu hizmette ayrıcalıklı kılan ise 15 yıla varan deneyimimizdir. Misafirlerimizle aynı dili konuşabilmek, onları anlayabilmek, can ve mal güvenliğini gözetmek önem verdiğimiz başlıklarımız oldu.

Şoförlerimizi tüm bölgeye hakim kılarak; Tatilde, işte yapacağınız ziyaretlerde, çalışmalarınızda kıymetli olan zamanınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağladık. Artık programınızın dolu dolu keyfine varabilirsiniz. Sizler bunları yaparken şoförünüz sizi bulunduğunuz yerde aracınızla hazır bekliyor olacaktır.

İster tekil, ister kalabalık aileler veya çalışma arkadaşlarınız, gruplarınız, misafirleriniz olsun her türde koltuk kapasiteli ekonomik binek, lüks binek, minibüs, VIP donanımlı araçları bizlerden şoförlü olarak temin edebilirsiniz.

Evet, biz kendimize bu konuda güveniyoruz. Çünkü bir sefer değil her sefer mantığını edinerek müşterilerimizin bize olan güvenini sürdürülebilir kıldık.

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle turizm sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Referanslarımız