LİLATUR TRANSFER TURİZM LTD.ŞTİ

VIP Servis

Özel misafirleriniz, müşterileriniz ve kendiniz için unutamayacağınız bir yolculuk keyfi yaşatmak, yaşamak ister misiniz?

Ekibimiz iş gezinize, tarihi veya kültürel turunuza, akşam yemeğinize, tatil programınıza, en ince detayları gözeterek ve güvenilir bir hizmet sunmak üzere hazır.

Uçağınızdan attığınız ilk adımdan itibaren; Zamanlaması dakik, nazik, yardımsever şoförümüz tam donanımlı aracımızla sizleri karşılıyor, hizmetinizin başlangıcından sonuna kadar size eşlik ediyor. Bu arada sizler tatil eğlencenize bakarken, iş gezinizi tamamlarken şoförünüz sizleri her daim hazır bekliyor olacaktır.

Talebe göre yabancı dil bilen şoför, rehber temin edebiliyoruz. Bunları neden mi yapıyoruz? Çünkü sizleri ve misafirlerinizi önemsiyoruz, sizler için ne kadar önemli olduklarının bilincindeyiz. Kendinizi güvende hissetmeniz bizlerin mutluluğudur.

Tüm bunların sonucunda Lila Turizm en iyi iş bildiğin iş felsefisiyle 15 yıla varan çizgisini korumanın haklı gururunu yaşamaktadır. Dünyadan ve ülkemizden birçok önde gelen devlet adamlarına, sanatçılara, iş adamlarına verdiği servislerle onların güvenini kazanarak ticari ilişkilerini sürdürülebilir kılmayı başarmıştır.

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle turizm sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Referanslarımız